גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
https://www.facebook.com/bravomaxi/
הופעות רוק

אאוקציון - Auktyon - אחת הלהקות הכי וותיקות ופופולריות של מוסיקה אלטרנטיבית ברוסיה - במופע קומקום יין

ארכיון תאריך: 9 פברואר 2019

ההופעה בשפה הרוסית

משך: שעה וחצי

פתיחת דלתות שעה לפני ההופעה

אאוקציון Auktyon (סנט פטרסבורג, רוסיה) - אחת הלהקות הכי וותיקות ופופולריות של מוסיקה אלטרנטיבית ברוסיה - תגיע לישראל להופעה אחת לכבוד האלבום המפורסם של הלהקה - "קומקום יין"

"אאוקציון" 
זאת אחת הלהקות הכי וותיקות ופופולריות של מוסיקה אלטרנטיבית ברוסיה. הלהקה קיימת כבר יותר מ-30 שנה ורוב הזמן הזה שומרת על הרכב קבוע. בשנים הללו הוצאה 16 תקליטים, שזכו לפופולריות רבה גם ברוסיה וגם מחוצה. בהקלטה והפקת אחד האלבומים האחרונים השתתפו מוסיקאים מובילים מסצינה של מוסיקה החדשה מניו-יורק כגון מרק ריבו, ג'ון מדסקי, פרנק לונדון ונד רותנברג. המוסיקה של היא בסגנון יחודי, משלבת רוק, ג'אז, מוזיקה אלתרנטיבית ואתנית וריקודים ססגוניים על הבמה. ההופעות של להקה מאוד אנרגתיות ועל הבמה Auktyon לא דומה לשום להקה אחרת. 
מנהיג הלהקה ליאוניד פיודורב מופיע גם בהופעות יחיד ויחד עם בסיסט וולדימיר וולקוב (ובהרכב הזה הם גם הופיעו מספר פעמים בישראל). פיודורוב הוציא גם כמה אלבומי סולו, אשר זכו להצלחה רבה אצל הקהל ומבקרים. פיודורוב כותב מוסיקה לרוב שירים של הלהקה, אך מילים כותבים קלידן דמיטרי אוזרסקי וסולן שני אולג גארקושה, שהוא למעשה "פנים של הלהקה" ונציג הכי פופולרי שלה בתקשורת.

המוסיקה של הלקה משלבת כלים יותר סטדרטיים ללהקות רוק - כגיטרה באס ותופים מצד אחד, וכלים יותר אופניים למוסיקה אתנית וג'אז, כסקסופונים, חצוצרות וכלי הקשה שונים מצד שני. ההרכב הזה שכולל 9 נגנים על הבמה מייצר מוסיקה יחודית וססגונית עם נגינות סולו רבות של כלים שונים. שירה של פיודורוב, תוך כדי שיטוט על הבמה, וריקודים של גארקושה, גבוה ורזה, לבוש בחליפה מוזרה, לא משאירים עדישים אף אחד בקהל, שמתחיל לרקוד מדקות ראשונות של ההופעה, ומתחיל לחכות לפגישה הבאה עם הלהקה מיד אחריה נגנת התו האחרון.

ביקורת:

An Auktyon concert begins like this: The Russian band vamps wildly—an agitated burst of guitar, tuba, sax—as an oafish man, Oleg Garkusha, saunters onstage. Wearing the garish suit of an old-time huckster and carrying a briefcase, he begins to dance and yelp into his microphone, which sits center stage. In the course of a show, he loosens his tie, shakes a tambourine, jumps about and recites Russian poetry. It’s difficult to take one’s eyes off of him—which is notable, as he is not Auktyon’s true leader, but rather the group’s hype man. Look closer and spot the true top dog: Leonid Fedorov, a humdrum-looking guy who performs in Cheney-esque shadows, singing lead and playing guitar while a veritable circus erupts around him.
"Jay Ruttenberg, "Time Out New York


As with all great eccentric bands, its sound resists category. But the musical lineup, which leans to bottom-heavy horns such as tuba and bass clarinet, and the group's demonstrative, jaunty style set up connections from ska to klezmer. At every shift of tempo, the connections meld or vanish as fast as they formed. Heard end to end, an Auktyon album is very much a journey
"Siddhartha Mitter, "Boston Globe

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter